АПАРАТНА НАРАДА

0-02-0a-4a068a6f5aa6f2363e53bd99e73eef84723eac0921e8209e71029b9763ada448_fullПід керівництвом т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра Салати, 27 серпня  2019 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю голови та  заступника голови райради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації  на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

На апаратній нараді обговорені  питання, які стосувалися основних напрямків життєдіяльності району. Зокрема,   підготовки закладів освіти до нового навчального року; підготовки до опалювального сезону 2019-2020 років; стан забезпечення правопорядку, прав та свобод громадян; проведення заходів по стягненню заборгованості з ЄСВ; монетизація пільг, заміна посвідчень постраждалим від Чорнобильської катастрофи, варифікація соціальних допомог та виплата пенсій;   забезпечення  якості надання медичних послуг; організація та проведення культурних заходів; проведення благоустрою населених пунктів, зокрема узбіч доріг як в межах так і поза межами населених пунктів,  боротьба з амброзією;  стан справ в АПК, проведення протиепізоотичних заходів;  різне.

Як повідомила начальник відділу освіти районної державної адміністрації Оксана Поліщук, свято Першого дзвоника відбудеться 2 вересня. Проведення педагогічної ради заплановано на 29 серпня 2019 року під час якої буде обговорено перспективи розвитку освіти.

Сьогодні українська школа має орієнтуватися  на сучасний ринок праці, освіта до пріоритетів сьогодення відносить уміння оперувати такими технологіями та знаннями, що задовольнять потреби інформаційного суспільства, готувати молодь до нових ролей у цьому суспільстві. Саме тому важливим сьогодні є не тільки вміння оперувати власними знаннями, а й бути готовим змінюватися та пристосовуватися до нових потреб ринку праці, оперувати та управляти інформацією, активно діяти, швидко приймати рішення, навчатись упродовж життя. Сучасна парадигма освіти орієнтує школу на реалізацію особистісно орієнтованого навчання. Метою шкільної освіти є розвиток та виховання людини, здатної впливати на особистісну освітню траєкторію, здатну при цьому порівнювати її з національними та загальнолюдськими досягненнями.

Таким чином, основним напрямком розвитку школи стане реалізація компетентнісного підходу в освітній взаємодії. Тобто це така практика, при якій відбувається засвоєння кожним учнем комплексу знань, умінь та навичок, який дозволяє учневі розв’язувати життєво значущі завдання як у процесі навчання в школі, так і в подальшому житті.

Під час апаратної наради було також обговорено питання залучення в освітню галузь району спеціалістів відповідної кваліфікації.

Велика увага приділяється заходам пожежної безпеки як в закладах освіти так і в  місцях з постійним та тимчасовим  перебуванням людей.

По завершенню апаратної наради т.в.о. голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та  доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації відповідно до  вимог чинного законодавства.

0-02-0a-4a068a6f5aa6f2363e53bd99e73eef84723eac0921e8209e71029b9763ada448_full