Викрито жительку Богуславського району, яка незаконно вирощувала мак снотворний.

Установлено, що у березні  2019 року громадянка перебуваючи на земельній ділянці, що розташована у межах території приватного домоволодіння в одному із сіл Богуславського району Київської області, де вона зареєстрована та проживає, під час обробітку овочевих культур виявила самосійні рослини роду снотворного маку. Громадянка С., завідомо знаючи про заборону вирощування рослин снотворного маку, без передбаченого законом дозволу, умисно їх не знищила, а навпаки обробила та окультивувала виявлені рослини і залишила проростати на території власного городу.
В подальшому, реалізовуючи свій злочинний умисел направлений на незаконне вирощування рослин снотворного маку Громадянка С. не маючи наміру на збут наркотичного засобу, на своїй присадибній ділянці доглядала за сходами рослин снотворного маку з метою доведення їх до стадії дозрівання, прополюючи вирощуванні рослини, вчинивши тим самим незаконне вирощування снотворного маку з метою подальшого використання для власних потреб, без мети збуту.
В червні 2019 року працівниками Богуславського ВП Миронівського ВП ГУ НП в Київській області, проведено обшук на території приватного домоволодіння громадянки С. Під час обшуку на земельній ділянці (городі), що розташована в межах вищевказаного домоволодіння, виявлено проростаючі рослини снотворного маку в кількості 274 штук, які згідно з висновком експертизи матеріалів речовин та виробів №11/2/3269 від 14.06.2019, відносяться до рослин роду снотворного маку.
Вироком Богуславського районного суду від 05.07.19 громадянку С. визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.310 КК України та призначено їй покарання у виді штрафу в сумі 1700 грн .
Прокурор Богуславського відділу
Кагарлицької місцевої прокуратури
старший радник юстиції                                                             А. Саламашенко

Прокурор Богуславського відділу