Серпнева педагогічна рада працівників системи освіти Богуславщини

29 серпня 2019 року, на передодні початку нового навчального року, на території Богуславського академічного ліцею №1, відбулася серпнева педагогічна рада працівників системи освіти Богуславщини: «Формування людини майбутнього – основний ціннісний орієнтир сучасної освіти».
У нараді взяли участь т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації О. Салата, голова Богуславської районної ради В. Замирайло, секретар міської ради  О. Чижевський, депутат районної ради, голова постійної комісії з питань освіти С. Наруцький, депутат районної ради Л. Кипиченко, начальник відділу освіти О. Поліщук  та керівництво закладів освіти району.
Цьогоріч нарада проходила у формі відкритої освітянської студії, під час якої обговорювалось важливе завдання: виховати успішну людину, яка могла б будувати успішну країну. Зокрема, присутні мали можливість почути точку зору представників влади, щодо реформування системи освіти в цілому та Богуславщини. Вчителі-новатори озвучили тренд-меседжі та поділились формулами успішних практик. Начальник відділу освіти прозвітувала про виконання державної політики щодо реформування освіти в районі.
Продовженням заходу була участь представників закладів освіти у тематичних локація:
Нова українська школа – успіхи та виклики першого року впровадження;
Створення закладів нового типу-успішне реформування освіти;
Диджіталізація освіти. Школа у смартфоні та впровадження STEAM технологій в освітній процес;
Стратегія ІКС:/Інклюзивна Корекційна Спеціальна освіта;
Простір творчих можливостей позашкілля;
Заклад дошкільної освіти, дружній до дитини.
14
Продовженням заходу була участь представників закладів освіти у тематичних локаціях:

- Нова українська школа – успіхи та виклики першого року впровадження;

- створення закладів нового типу-успішне реформування освіти;

- диджіталізація освіти. Школа у смартфоні та впровадження STEAM технологій в освітній процес;

- стратегія ІКС:/Інклюзивна Корекційна Спеціальна освіта;

- простір творчих можливостей позашкілля;

- заклад дошкільної освіти, дружній до дитини.
1_112_83_54_45_36_278_29_111_111_212_113141516171819