Перелік захисних споруд на території Богуславського району та порядок укриття населення

Богуславський РС ГУ ДСНС України у Київській області доводить до Вашого відома, що на території міста Богуслава знаходиться 8 захисних споруд цивільного захисту (ПРУ), а саме:
- 13 –ДПРЧ м. Богуслав, вул. Шевченка, 47;
- СЛД № 3 ПАТ «Укртелеком» м. Богуслав, вул. Миколаївська, 2;
- Богуславський відділ поліції м. Богуслав, вул. Франка, 12;
- КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя-Левицького»;
- ДП «Богуславське лісове господарство» м. Богуслав, провул. Інтернаціональний, 8;
- Богуславська ЦРЛ м. Богуслав, вул. Франка, 27;
- ТОВ ВКП «Силует» м. Богуслав, вул. Франка, 16;
- ЗОШ № 3 м. Богуслав, вул. Святогірська, 54.
А також на території Богуславського району знаходиться 1 сховище на території ГКС-35 Золотоніського ЛВУМГ філія УМГ «Черкаситрансгаз»             с. Дибинці, вул. Мілкий Нерубай та 1 захисна споруда (ПРУ) на території  Амбулаторії загальної практики сімейної медицини, яка знаходиться за адресою: с. Побережка, вул. Я. Мудрого, 64.
- 13 –ДПРЧ м. Богуслав, вул. Шевченка, 47;
- СЛД № 3 ПАТ «Укртелеком» м. Богуслав, вул. Миколаївська, 2;
- Богуславський відділ поліції м. Богуслав, вул. Франка, 12;
- КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя-Левицького»;
- Богуславська ЦРЛ м. Богуслав, вул. Франка, 27;
- ТОВ ВКП «Силует» м. Богуслав, вул. Франка, 16;
- ЗОШ № 3 м. Богуслав, вул. Святогірська, 54.
5c1b823120c1c024329784_2