День Пенсійного фонду – зустріч з трудовим колективом сільської ради с. Дибинці

Однією з форм забезпечення права громадян на звернення до Пенсійного фонду України є організація та проведення зустрічей в трудових колективах. Такі зустрічі  є однією із можливостей вирішити свої питання та отримати кваліфіковані консультації.

Начальником  Богуславського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) – Олександром Попченком, спільно з  сільським головою -  Володимиром Шнуренком,  04.09.2019 року проведено зустріч у трудовому колективі Дибинецької сільської ради с. Дибинці, на якому були присутні 4  працівника.

В ході зустрічі було  висвітлено  питання: е-пенсія – призначення пенсії в «один дотик»,  пенсійні зміни з 1 липня 2019 року, монетизація житлових субсидій з 1 березня 2019 року,   щодо змін в пенсійному забезпеченні з 01.10.2017 року, запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій, переваги легалізації заробітної плати, роз’яснено про умови призначення пенсій, порядок обчислення страхового стажу. Також про інформаційний портал Пенсійного фонду України, СМС-інфориування та Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року.

На всі запитання було надано ґрунтовні відповіді, було повідомлено, що кожен громадянин має можливість в будь-який час звернутися до управління та з’ясувати, які суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та за який період сплачено.

Проінформовано про передплату професійного видання ПФУ газети – «Пенсійний кур’єр».

На завершення присутнім роздано буклети з роз’яснювальною інформацією  «Інформаційний портал ПФУ», «Основні положення закону про пенсійну реформу. Запровадження накопичувальної системи.

_dy