У прокуратурі

Поспішав до міста за тортами
Богуславським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури в суді доведено вину громадянина З. за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України («Порушення правил дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому тяжкі тілесні ушкодження»).
15 липня минулого року о 20-ій години вечора житель одного із сіл Богуславщини, громадянин З., керуючи в стані алкогольного сп’яніння технічно справним автомобілем, який належав товаришеві Т., їхав зі швидкістю близько 90 км/год. за межами с. Шупики в напрямку Богуслава. Проте чоловік, не обравши безпечної швидкості руху й не впоравшись у алкогольному сп’янінні із керуванням, виїхав на зустрічну смугу руху та врізався в автобусну зупинку «Туники».
У результаті цієї дорожньо-транспортної пригоди один із пасажирів автомобіля, громадянин Б., із якими водій їхав до Богуслава за тортами для святкування в кафе хрестин, отримав тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для життя.
Під час судового засідання обвинувачений З. визнав свою вину у вчиненні злочину, яка повністю доведена та підтверджена показами потерпілого Б. та свідків аварії.
Тож, оцінивши та дослідивши докази, Богуславським районним судом чоловіка було визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України, та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років із позбавленням права керування всіма видами транспортних засобів терміном на 3 роки.
На підставі ст.. 75 КК України гр. З було звільнено від відбування покарання з іспитовим строком 3 роки.
Також було повністю задоволено цивільний позов прокурора, який передбачав стягнення із обвинуваченого З. витрат на лікування потерпілого Б. в сумі 26 790 гривень.
В. Ковальський, начальник Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури.