Богуславським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури в суді доведено вину

Богуславським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури в суді доведено вину, жителя с. Саварка, раніше неодноразово судимого за крадіжки , який умовно-достроково звільнившись з місць позбавлення волі належних висновків для себе не зробив і знову вчинив новий умисний злочин проти власності.

Так, в червні 2017 року, раніше неодноразово судимий житель с. Саварка Богуславського району, перебуваючи з дозволу власниці  в будинку, розташованому в селі Бородані таємно викрав золоті прикраси на загальну суму 40 109 грн., частину яких здав в ломбарди, чим завдав потерпілій майнову шкоду на вказану суму.

За результатами судового розгляду Богуславським районним судом чоловіка визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 (крадіжка) та засуджено до 4 років 6 місяців позбавлення волі.

В. Ковальський  начальник Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури.