Оздоровлення постраждалих від Чорнобильської катастрофи І категорії та дітей, інвалідність яких пов’язана з наслідками аварії на ЧАЕС.

Відповідно до «Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854, громадяни віднесені до категорії 1, діти з інвалідністю  в супроводі одного з батьків мають право стати на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням або для отримання грошової компенсації у 2020 році. Для цього необхідно  до 15 жовтня 2019 року подати до управління соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації наступні  документи:

• заяву про забезпечення санаторно-курортним лікуванням ;
  • довідку для одержання путівки за формою 070/о;
  • копію посвідчення громадянина, постраждалого від Чорнобильської кататстрофи (із вкладкою)
  • копію паспорта.
  • для одного з батьків дитини з інвалідністю або особи, яка їх замінює до вищезазначених документів потрібно додати свідоцтво про народження дитини, довідку про склад сім’ї.

Нагадуємо, що громадянам, які перебували на черзі та не оздоровились у 2019 році  для збереження черговості на наступний рік необхідно поновити довідку форми 070/о.

За більш детальною інформацією можна звернутися до  управління  соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації або за телефоном 5-12-66.