АПАРАТНА НАРАДА

aparatna_07_10_2019_2_malПід керівництвом т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра Салати, 07 жовтня  2019 року, відбулася щотижнева апаратна нарада.

На початку наради Олександр Салата повідомив про результати громадського  обговорення питання приєднання Вільховецької сільської ради (а це села Вільховець, Семигори, Половецьке, Калинівка) до Миронівської ОТГ чи до Богуславської ОТГ, яке відбулася 05 жовтня 2019 року.

Далі на  апаратній нараді були  обговорені  питання щодо  роботи  закладів освіти та  підготовки до опалювального сезону 2019-2020 років; стан забезпечення правопорядку, прав та свобод громадян; виплата пенсій, проведення заходів по стягненню заборгованості з ЄСВ; забезпечення  якості надання медичних послуг та проведення заходів щодо оптимізації галузі; проведення  посівної кампанії,  проведення протиепізоотичних заходів; субсидіювання та проведення посиленої роз’яснювальної роботи серед населення району;  різне.

По завершенню апаратної наради т.в.о. голови райдержадміністрації було надано ряд доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації відповідно до  вимог чинного законодавства.

aparatna_07_10_2019_1