Робоча зустріч

zustrich_09_10_2019_309 жовтня 2019 року в Богуславському районному Будинку культури відбулася зустріч з представниками районної організації інвалідів Чорнобиля, в якій взяли участь тимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Руслана Вісьтак, начальник відділу з питань постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС Оксана Давиденко, начальник відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії населення Галина Ткаліч, голова Богуславської районної організації інвалідів Чорнобиля Сергій Шкарупа, громадськість.

В ході  зустрічі піднімалися питання пільг, видачі посвідчень осіб з інвалідністю внаслідок війни.

По піднятим питанням учасникам зустрічі надано ґрунтовні роз’яснення згідно вимог чинного законодавства.

zustrich_09_10_2019_2

zustrich_09_10_2019_1