Засідання комісії

komisiya_ESV_11_10_201911 жовтня 2019 року тимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата провів засідання тимчасової комісії  Богуславської районної державної адміністрації з погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Комісія була проведена за участю представників Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області, Богуславського районного відділу  державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області, Головного управління  Пенсійного фонду України у Київській області, управління соціального захисту населення та керівників  відділів Богуславської райдержадміністрації.

Під час засідання було заслухано інформацію щодо проведених заходів по стягненню заборгованості з ЄСВ 13 боржників згідно листа від 19.08.2019 №801/105-04 Головного управління ПФУ  у Київській області та переліку суб’єктів підприємницької діяльності наданих Головним управління ДФС у Київській області.

По завершенню засідання т.в.о. голови райдержадміністрації було надано ряд доручень відповідно до  вимог чинного законодавства.