Засідання комісії з питань захисту прав дитини

komisiya_ditu_15_10_201915 жовтня 2019 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Богуславської районної державної адміністрації за участю тимчасово виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Олександра Салати, начальника служби у справах дітей Оксани Калінської, представників структурних підрозділів райдержадміністрації, відділу освіти, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Богуславського відділення поліції Миронівського ВП ГУ НП в Київській області, комунального некомерційного підприємства Богуславської районної ради «Богуславський центр первинної медико-санітарної допомоги».

На засіданні розглянуто питання вчинення правочину пов’язаного з набуттям права власності частини квартири малолітньою дитиною. Питання розглянуто та прийняті відповідні рішення.