Служба у справах дітей провела профілактичний рейд.

16 жовтня 2019 року працівниками служби у справах дітей Богуславської районної дежавної адміністрації спільно з інспектором ювенальної превенції Богуславського відділення поліції  проведено  профілактичний рейд по упередженню запобіганню дитячої безпритульності та бездоглядності, виявленню дітей, які систематично пропускають навчання без поважних причин, залишають місце постійного проживання по селах Ісайки, Яцюки та Івки. В ході рейду також були  проведені  перевірки та обстеження житлово-побутових умов дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також проведено бесіду щодо здійснення батьківських прав та виконання батьківських обов'язків. На завершення рейду надано роз'яснення, що ухилення батьків від виконання батьківських обов'язків, є підставою  для покладення на них відповідальності, визначеної чинним законодавством.
Reid_2019-10-16_1Діяльність служби у справах дітей райдержадміністрації базується на захисті прав та інтересів дітей. Проведення профілактичних рейдів – це одна з форм роботи, метою якої є запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей, профілактика дитячої безпритульності та бездоглядності, виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та надання їм захисту та підтримки.
16 жовтня 2019 року в селах Ісайки, Яцюки, Івки Богуславського району працівниками служби у справах дітей Богуславської районної дежавної адміністрації спільно з інспектором ювенальної превенції Богуславського відділення поліції  проведено  профілактичний рейд по упередженню запобіганню дитячої безпритульності та бездоглядності, виявленню дітей, які систематично пропускають навчання без поважних причин, залишають місце постійного проживання.