Провели протипожежне тренування.

17 жовтня на базі Богуславського ДНЗ «Богуславський ЦПТО» проводилися протипожежні тренування на тему: «Дії працівників та учнів закладу у разі виникнення НС». До цього заходу залучалися працівники Богуславського районного сектору. Під час проведення тренування студенти  прийняли участь у гасіння умовної пожежі та мали змогу ознайомитися з пожежний автомобіль і його комплектацією. Із цікавістю діти прослухали розповіді вогнеборців про те, які надзвичайні події та за допомогою яких спецінструментів їм доводилося долати, одночасно активно відповідаючи на запитання рятувальників на знання правил безпеки. Також, розповіли правила безпечної експлуатації електрообладнання, спалювання сухої рослинності, правила поведінки на водних об’єктах та дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів.
Наприкінці тренування студенти подякували рятувальникам та зробили фото напам’ять.
trenyv_CPTO_17_10_2019_1
trenyv_CPTO_17_10_2019_2