АПАРАТНА НАРАДА

aparatana_21_10_2019_malПід керівництвом тимчасово виконуючого обов'язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександра Салати, 21 жовтня 2019 року, відбулася щотижнева апаратна нарада.

На  апаратній нараді обговорені  питання, які стосувалися основних напрямків життєдіяльності Богуславського району: підготовка та початок опалювального періоду 2019-2020 року; робота  закладів освіти та  підготовка їх до опалювального періоду 2019-2020 років; стан забезпечення правопорядку, прав та свобод громадян; проведення заходів по забезпеченню  якості надання медичних послуг; проведення протиепізоотичних заходів; субсидіювання та проведення посиленої роз’яснювальної роботи серед  населення району;  різне.

По завершенню апаратної наради т.в.о. голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та  доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації відповідно до  вимог чинного законодавства.

aparatana_21_10_2019_1

aparatana_21_10_2019_2