Засідання комісії з виплати грошової компенсації для отримання житлових приміщень деяким категоріям осіб.

komisiya_prudbannya_gutla_23_10_2019_223 жовтня, відбулось засідання комісії Богуславської районної державної адміністрації з питань  виплати грошової компенсації деяким категоріям осіб, які захищали Незалежність України, суверенітет та територіальну цілісність України та осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав та членів їх сімей. Нарада пройшла за участю тимчасово виконуючого обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександра Салати. До проведення засідання долучилися керівники відділів та управлінь райдержадміністрації.

Учасниками засідання розглядались заяви щодо призначення грошової компенсації та надання дозволу на перерахунок коштів на придбання житла. Заяви розглянуто відповідно до «Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 №719 та «Порядку та умов надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 №280.

komisiya_prudbannya_gutla_23_10_2019_1