ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ
ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ В АДМІНІСТРАТИВНИХ МЕЖАХ МОСКАЛЕНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
(ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ С.МОСКАЛЕНКИ) БОГУСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОРІЄНТОВНОЮ ПЛОЩЕЮ 30,0 ГА
Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування детального плану території в адміністративних межах         Москаленківської сільської ради (за межами населеного пункту с.Москаленки) Богуславського району Київської області орієнтовною площею 30,0 га, був розроблені на підставі розпорядження райдержадміністрації №142 від 31 липня 2019 року. Детальним планом даної території визначено функціональне призначення та параметри забудови ділянки, виявлено та уточнено територіальні ресурси для всіх видів функціонального використання території, інженерного благоустрою, захисту громадян та місцевості від небезпечних техногенних та природних процесів, охорони навколишнього природного середовища. У ході виконання стратегічної екологічної оцінки, а головним чином у звіті про стратегічну екологічну оцінку, розглянуті заходи із забезпечення екологічної безпеки та покращення здоров’я населення на проектованій ділянці.
Орган, що приймає розпорядження про затвердження документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку – Богуславська районна державна адміністрація Київської області.
Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій і зауважень у процесі здійснення стратегічної екологічної оцінки здійснюється відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»:
а) дата початку та строки здійснення процедури: від 14 листопада 2019 року і триває до 13 грудня2019 року (30 днів);
б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень у письмовому вигляді, а саме на поштову адресу: 09701, Київська область, Богуславський район, м. Богуслав, вул. Франка, 4та електронному вигляді, а саме на електронну скриньку Богуславської районної державної адміністрації – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою (для відділу містобудування, архітектури та будівництва);
в) дата, час і місце проведення громадських слухань: громадські слухання відбудуться 29 листопада 2019 року о 11:00 у приміщенні Богуславської районної державної адміністрації : Київська область, Богуславський район, м.Богуслав, вул. Франка, 4;
г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися зі звітом про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування проекту детального плану території в адміністративних межах Москаленківської сільської ради (за межами населеного пункту с.Москаленки) Богуславського району Київської області орієнтовною площею 30,0 га–Богуславська районна державна адміністрація Київської області, м. Богуслав, вул. Франка, 4.
ґ) із проектом звіту можна ознайомитись на офіційному сайті Богуславської районної державної адміністрація – http://boguslav-rda.gov.ua
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ
ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ