Вітання тимчасово виконуючого обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександра Салати з Днем працівника соціальної сфери

soc_sfera_2019Шановні працівники соціальної сфери!

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість богуславчан, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий для України час.

Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.

Впевнений, що ви і надалі з притаманними вам сумлінням і самовідданістю спрямовуватимете свої зусилля, чуйність, професійні знання і великий практичний досвід для досягнення нової якості життя наших громадян.

З цієї нагоди прийміть щирі побажання міцного здоров’я, особистого щастя, творчої мудрості і високого професіоналізму!

Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу!

Хай у ваших домівках панують мир і злагода, благополуччя і достаток!

З повагою,

тимчасового виконуючий обов'язки голови