Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України за 11 листопада 2019 року

Олексій Гончарук: Реформування Держгеокадастру під моїм особистим контролем. Люди повинні мати доступ до інформації про всі землі та ресурси

Олексій Гончарук дав доручення завершити створення сучасної цифрової моделі території України до кінця 2020 року. Відповідне завдання Глава Уряду поставив на нараді з очільниками обласних відділень Держгеокадастру і складом центрального апарату.

Уряд пообіцяв покращити сервіс щодо адміністративних послуг

“Зміни, які нами запропоновані, базуються на функціональному аналізі райдержадміністрацій, облдержадміністрацій. Там давно є функції, які не виконуються, але на папері числяться. Тому ті скорочення, які ми пропонуємо, ніяким чином на якості адміністративних послуг не відіб’ються. А кошти, які ми зекономимо, будемо спрямовувати на покращення роботи”, - підкреслив Прем'єр-міністр України.

Уряд закликав народних депутатів до конструктивного діалогу щодо Бюджету-2020

“Під час опрацювання Бюджету-2020 до другого читання надійшло пропозицій на сотні мільярдів гривень, ми були змушені обирати пріоритети. Водночас, ми не залишили без відповіді жодне питання. Наприклад, в проектах фінансування для опорних шкіл на більш ніж 3 млрд гривень ми, зокрема, передбачили кошти на будівництво спортивних майданчиків”,- підкреслив Олексій Гончарук.

«Євромапа» має стати інструментом щорічного моніторингу євроінтеграції регіонів України - Дмитро Кулеба

Віце-прем’єр-міністр нагадав, що Уряд нині працює над створенням регіональних офісів євроінтеграції. «Наша мета - забезпечити рівномірність розвитку регіонів. Щоб у кожному регіоні існувала база, такий собі інкубатор європейської інтеграції».

Перерахування коштів за товар чи послугу в безготівковій формі банківським переказом на поточний рахунок продавця без застосування платіжних карток не потребує РРО, - Сергій Верланов

Якщо розрахунки за придбаний товар (послугу) проводяться у безготівковій формі без застосування платіжних карток і кошти перераховуються з поточного рахунку покупця на поточний рахунок продавця, така операція не потребує застосування РРО. Теж саме стосується випадків, коли покупець розраховується з продавцем шляхом внесення коштів через банк для подальшого їх зарахування на поточний рахунок продавця.

Ми лібералізуємо повітряне сполучення між Україною та Державою Катар, - Владислав Криклій

«Підписання сьогоднішнього протоколу дозволить розширити доступ авіапідприємств обох країн до ринку авіаперевезень, усуне обмеження щодо кількості виконуваних рейсів, типів повітряних суден, а також пунктів призначення на територіях обох країн», - наголосив Владислав Криклій.

Міністр оборони: Стратегічна ціль України – членство в НАТО

«Допомога, яку ми зараз отримуємо від НАТО, вона більш системна і направлена на розбудову нас як армії, що взаємосумісна з країнами Альянсу. Це для нас важливо політично, тому що наша стратегічна ціль – це членство в НАТО. Так само це важливо з точки зору боєготовності і запровадження тих стандартів, за якими ми зможемо краще воювати. Цей процес системний, він триває і триватиме ще деякий час».

Обліковано 1 419 285 внутрішньо переміщених осіб

Станом на 11 листопада 2019 року, за даними Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, взято на облік 1 419 285 переселенців з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та АР Крим.

23 автори-перекладачі змагатимуться за премію імені Максима Рильського

Книги, що надійшли на конкурс, передані для ознайомлення членам комітету з присудження Премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського.

З повним переліком поданих робіт можна ознайомитись на сайті Держкомтелерадіо за посиланням.

Докладніше можна прочитати на Урядовому порталі www.kmu.gov.ua та сторінках Кабінету Міністрів України у соціальних мережах.