ЗУСТРІЧ У РАМКАХ ПРОЕКТУ «ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА»

12.11.2019 року  в  сільській раді с. Дмитренки було проведено зустріч у рамках проекту «Школа майбутнього пенсіонера» начальником Богуславського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) – Олександром Попченком, з  сільським головою    –  Володимиром  Олексієнком.

Під час зустрічі увагу  акцентовано на змінах у пенсійному законодавстві, а саме норми ЗУ «Про загальнообов’язкове державного пенсійного страхування», зміни у пенсійному законодавстві з 01.07.2019 року,  сучасних можливостях отримання інформації, правах виходу на пенсію за віком де основними вимогами є досягнення законодавчо встановленого віку та наявності мінімального страхового стажу роботи необхідного для призначення пенсій, а також про показники, від яких залежить розмір пенсії та основні проблеми з якими стикаються громадяни при оформленні пенсій, на легалізації трудових відносин,  її значенні для майбутнього пенсійного забезпечення в т.ч. залежності трудового стажу від своєчасності сплати внесків, про можливість здійснення контролю за нарахованою заробітною платою через веб-портал Пенсійного фонду України, про запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

___pf