Мітинг з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи та річниці Революції Гідності.

gidnist_2019_9_malЗ метою гідного відзначення Дня Гідності та Свободи, вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, враховуючи важливе значення цих подій для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості та європейського шляху розвитку України 21 листопада 2019 року в м. Богуслав  відбулися урочистості та мітинг  біля  пам’ятного знаку Героям  Небесної Сотні. На  площі Ярослава Мудрого було проведено заходи  з нагоди вшанування захисників України,  які полягли у буремні часи за гідність та свободу кожного з нас. В усіх православних храмах міста та району було проведено поминальні молебні  за загиблими Героями. Благочинний Богуславського району УПЦ КП о. Ігор  та духовенство району провели поминальну панахиду за загиблими.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата, голова районної ради Володимир Замирайло, заступник міського голови Євгеній Янушевич,   депутати районної, міської та сільських рад, голова та члени Громадської ради при Богуславській райдержадміністрації,  керівники підприємств, установ, організацій району, керівники, учні та студенти  навчальних закладів міста та району, волонтери, учасники АТО, голови громадських організацій, політичних партій, учасники Майдану, громадськість, районні ЗМІ вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих  та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Всі присутні вшанували пам'ять наших загиблих земляків: Пушняка Павла, Василенка Олександра,  Підлубного Віталія,  Ухарського Федора,  Щуренка Миколу, Вовченка Олексія, Шкрабу Івана,   Бочарова Олександра,  Данілова Володимира, Ручки Сергія, Карлаша Олексія, які полягли в зоні АТО.

З промовою до всіх присутніх звернувся голова районної ради Володимир Замирайло, який згадав ті недалекі часи, коли відбулася революція не лише на Майдані, а й у свідомості кожного Українця. І саме завдяки безстрашності Героїв Небесної Сотні  історія України назавжди змінилася.

gidnist_2019_7

gidnist_2019_6