АПАРАТНА НАРАДА

aparatna_25_11_2019_malПід керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки  голови Богуславської районної державної адміністрації Олександра Салати, 25 листопада 2019 року відбулася щотижнева апаратна нарада.

На нараді обговорені  питання роботи  закладів освіти та опалювального сезону 2019-2020 років; забезпечення  якості надання медичних послуг, залучення молодих фахівців; субсидіювання населення району; забезпечення правопорядку в  районі; протипожежний стан та посилення роз’яснювальної роботи серед населення; виконання районного бюджету;  робота Держпродспоживслужби в районі;  різне.

По завершенню апаратної наради т.в.о. голови райдержадміністрації було надано ряд доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації відповідно до  вимог чинного законодавства, зокрема: вжити дієвих заходів щодо  економії  і раціонального використання бюджетних коштів.

aparatna_25_11_2019_1