Вітання тимчасово виконуючого обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександра Салати з Днем працівників прокуратури.

den_prac_prokuratyru_2019Шановні працівники та ветерани органів прокуратури Богуславського району!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Верховенство Закону і Права є головним постулатом діяльності прокуратури, що випливає із завдань, які сьогодні стоять перед державно-правовими інституціями.

І ви маєте непорушно стояти на сторожі інтересів держави і громадянина, сприяти зміцненню законності та правопорядку, захисту прав і свобод людини.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, щастя та успіхів, життєвої наснаги і нових здобутків на професійній ниві в ім’я розвитку та процвітання нашої держави. Нехай людська повага і довіра стануть гідним орієнтиром у вашій щоденній роботі.

Нових вам професійних звершень на ниві благородного служіння його величності Закону, утвердження незалежності та демократизму в рідній Україні!

З повагою,

тимчасово виконуючий обов’язки голови