АПАРАТНА НАРАДА

aparatna_02_12_2019_1_malПід керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки  голови Богуславської районної державної адміністрації Олександра Салати, 02 грудня 2019 року відбулася щотижнева апаратна нарада.

На нараді обговорені  питання роботи  закладів освіти та опалювального сезону 2019-2020 років; забезпечення  якості надання медичних послуг,  субсидіювання населення району; забезпечення правопорядку в  районі; протипожежний стан та посилення роз’яснювальної роботи серед населення; виконання районного бюджету та формування бюджету району на 2020 рік;  робота Держпродспоживслужби в районі;  про відзначення Дня місцевого самоврядування 05 грудня та Дня Збройних Сил України 06 грудня;  про призначення військовим комісаром Богуславського районного військового комісаріату Синьогуба С.В., про проведення громадських обговорень щодо приєднання до однієї з громад Богуславського району з жителями Щербашенецької, Дмитренківської та Бранепільської сільських рад.

По завершенню апаратної наради т.в.о. голови райдержадміністрації було надано ряд доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації відповідно до  вимог чинного законодавства, зокрема: вжити дієвих заходів щодо  економії  і раціонального використання бюджетних коштів.

aparatna_02_12_2019_2

aparatna_02_12_2019_3