Знайдено вибухонебезпечний предмет.

28 листопада о 17:05 до оперативно-диспетчерської служби Богуславського району надійшло повідомлення про те, що в селі Шупики біля лісу знайдено вибухонебезпечний предмет у кількості 37 одиниця.
Дані вибухонебезпечні предмети були знешкоджені шляхом підриву у завчасно визначеному полігоні для знищення вибухонебезпечних предметів.
Шановні громадяни! Державна служба з надзвичайних ситуацій переконливо закликає неухильно дотримуватись правил безпеки у разі вибухонебезпечної знахідки. Не наражайте себе на небезпеку: ні в якому разі не беріть до рук небезпечний предмет, не переносьте та не розбирайте його, а тим більше, – не кидайте у багаття – це дуже небезпечно! Якщо ви знайшли невідомий предмет, то одразу ж сповістіть про це за номерами екстрених служб «101» або «102».
28 листопада 2019 року о 17:05 до оперативно-диспетчерської служби Богуславського району надійшло повідомлення про те, що в селі Шупики біля лісу знайдено вибухонебезпечний предмет у кількості 37 одиниць.
Виїздом на місце події інформація була підтверджена та було встановлено, що дані вибухонебезпечні предмети – мінометні міни часів минулих війн. Вибухонебезпечні предмети були знешкоджені шляхом підриву у завчасно визначеному полігоні для знищення вибухонебезпечних предметів.