Пожежі.

26 листопада о 12:50 до оперативно-диспетчерської служби Богуславського району надійшло повідомлення про загорання сміття в м. Богуслав.
На подію виїхав черговий караул 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Богуслав.
По прибуттю рятувальників на місце встановлено, що горить сміття на площі 35 м.кв.
Пожежу було локалізовано о 13:22 та повністю ліквідовано о 13:42.
На місці працювало 4 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки.
Ймовірна причина встановлюється.
Начальник 13-ДПРЧ ГУ ДСНС
України у Київській області (м. Богуслав)
капітан служби цивільного захисту                                             В.В.Бобокал
Пожежу було локалізовано о 16:56 та повністю ліквідовано о 17:04.
Причина виникнення пожежі встановлюється.
Начальник караулу 13-ДПРЧ 3-ДПРЗГУ ДСНС
України у Київській області (м. Богуслав).
л-т служби цивільного захисту                                              В.А.Гузієнко
Пожежу було локалізовано о 13:22 та повністю ліквідовано о 13:42.
На місці працювало 4 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки.
Ймовірна причина встановлюється.

Цього ж дня о 16:30 до оперативно-диспетчерської служби Богуславського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу на площ 500 м.кв в с. Туники. Пожежу було локалізовано о 16:56 та повністю ліквідовано о 17:04.
Причина виникнення пожежі встановлюється.