Робота рятувальників очима дітей.

Під час зустрічі рятувальники нагородили учнів подарунками та почесними грамотами, а також пообіцяли, що їх роботи обов'язково будуть надіслані до Головного управління ДСНС України у Київській області для участі у другому етапі – обласному.
robota_ratyv_ochuma_ditey_02_12_2019_2В кінці листопада рятувальники Богуславського району нагородили здійснили виїзд в навчальні заклали Богуславщини щоб привітати переможців, які брали участь у районному етапі дитячого малюнку та живопису на протипожежну та техногенну тематику.

robota_ratyv_ochuma_ditey_02_12_2019_1
robota_ratyv_ochuma_ditey_02_12_2019_3