Тиждень безпеки життєдіяльності в ДНЗ "Богуславський центр професійно-технічної освіти".

11 грудня в рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Богуславського районного сектору завітали до студентів ДНЗ «Богуславський центр професійно-технічної освіти».
Студентам розповіли правила безпеки в навчальному закладі, гуртожитку та  побуті, правила безпеки під час відпочинку на водних об’єктах, правила,  дії  під час знаходження вибухонебезпечних предметів та як користуватися вогнегасником. Під час бесіди було продемонстровано відео матеріали «Пожежна безпека в житловому секторі», «Дії громадян під час пожежі», «Як правильно користуватися вогнегасником та їх види», а для кращого засвоєння інформації студенти мали змогу погасити пожежу засобами пожежогасіння (вогнегасником).
Користуючись нагодою, рятувальники провели агітаційну роботу щодо вступу в навчальні заклади ДСНС України.
В кінці заходу студенти подякували працівникам служби порятунку за цікаві розповіді та пообіцяли дотримуватися правил безпечної поведінки.
TBG_CPTO_11_12_2019_1
TBG_CPTO_11_12_2019_2