З Днем Соборності України!

c472fc5bac88f94f44f52c7a449f181cШановні жителі Богуславщини!

Вітаю вас із визначним українським державним святом –

Днем Соборності України!

Проголошення Соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року стало історичним актом об’єднання українських земель у єдину державу, основоположною подією для новітнього українського державотворення. Акт злуки увінчав прагнення українців, століттями розділених різними державами та імперіями, жити у єдиній країні.

Соборність України означає згуртованість усіх громадян, незалежно від їхньої національності та регіону проживання. Єдність - життєво важлива цінність та обов’язкова передумова ефективного супротиву зовнішній агресії, а незалежність і соборність - запорука успішного розвитку української державності, вагомий чинник недопущення повторення злочинів тоталітарних режимів проти людства.

Нині, коли Україна переживає непрості часи, поняття «соборність» та «неділимість» набули нового значення, загострилось їх розуміння.

Наші воїни, волонтери, мільйони громадян стоять на захисті єдності і територіальної цілісності держави, українська нація остаточно утвердилася на всіх теренах – західних, східних, північних, південних та центральних, і об’єднала представників різних етносів та носіїв різних мов.

Бажаю вам, шановні земляки, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Зі святом всіх – з Днем Соборності України !

т.в.о. голови Богуславської районної

державної адміністрації Олександр Салата