Герої Крут: 300 впали, щоб встали мільйони

kruty_dyz1
Цього року минає 102-а річниця героїчного бою під Крутами, що відбувся  29 січня 1918 року під час наступу московсько-більшовицьких військ на Київ та став символом стійкості і патріотизму української молоді.

Героїзм молодих українців довгі роки служить прикладом для багатьох поколінь.
Вони були палкими, сміливими молодими хлопцями. У них були свої мрії та бажання. Вони дуже хотіли жити. І вони віддали свої життя заради нашого майбутнього.

І сьогодні бійці українських силових структур у зоні проведення операції об’єднаних сил, як і українські вояки 102 роки тому, відстоюють  незалежність і соборність України.

Схиляємо голови в глибокій пошані перед пам’яттю всіх, хто віддав своє життя за Україну. Вони назавжди залишаться Героями та взірцем палкої любові до нашої Батьківщини.

Олександр Салата

т.в.о. голови Богуславської районної державної адміністрації