АПАРАТНА НАРАДА

0-02-0a-6b503fd9d2819010a2ba485989b6cd86119616b239405a250e4049606e355ef5_full

Під керівництвом т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра Салати, 3 лютого 2020 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівництва Богуславської районної ради, Богуславської ОТГ,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району.

На нараді були обговорені  питання  фінансування Програм та бюджетних установ району; робота галузі охорони здоров’я (підключення до медичної інформаційної системи закладів, що надають вторинну медичну допомогу та укладання договорів з Національною службою здоров’я України, забезпечення ФАПів медичними працівниками та оплата їхніх послуг, стан  захворюваності в районі); субсидіювання населення району (монетизація пільг та субсидій),  виплати пенсій; робота районного відділку Поліції (забезпечення правопорядку в районі та  встановлення камер спостереження); робота Богуславського районного сектору ГУ ДСНС в Київській області;  робота Богуславського районного військового комісаріату (контрактна служба); робота Держпродспоживслужби в районі (перевірка роботи  підприємства "ТЕМП - 3000" («ООО Глобалспецтекс»);

робота галузі освіти (забезпечення санітарно-епідемічного  стану та оновлення матеріально-технічної бази харчоблоків в навчальних закладах); робота Служби у справах дітей (розробка районної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав  дітей «Назустріч дітям» на 2020 рік); робота Державної казначейської служби України у Богуславському районі Київської області; різне.

Як повідомила директор комунального некомерційного підприємства Богуславської районної ради «Богуславський центр первинної  медико-санітарної допомоги» Валентина Пивовар, стан захворюваності в районі знаходиться в межах допустимої норми. За формацією начальника освіти райдержадміністрації Оксани Поліщук, відвідуваність дітьми навчальних закладів району   знаходиться в нормі. Також,  з 03.02.2020 розпочато реєстрацію на основну сесію ЗНО.

По завершенню апаратної наради т.в.о. голови райдержадміністрації було надано ряд доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації відповідно до  вимог чинного законодавства.