АПАРАТНА НАРАДА

0-02-0a-0a2a410a7b427b8f413af13044adee1e05899c083880e95c26887a3021bf8941_full

Під керівництвом т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра Салати, 11 лютого 2020 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівництва Богуславської районної ради, Богуславської ОТГ,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району.

На нараді були обговорені  питання забезпечення сталої роботи закладів соціальної інфраструктури під час погіршення погодних умов;  фінансування Програм та бюджетних установ району; робота галузі охорони здоров’я (підключення до медичної інформаційної системи закладів, що надають вторинну медичну допомогу та укладання договорів з Національною службою здоров’я України, стан захворюваності в районі);  робота районного відділку Поліції (забезпечення правопорядку в районі); сплата ЄСВ; робота Держпродспоживслужби в районі (проведення заходів щодо організації харчування в навчальних закладах району, протиепідемічний стан); робота галузі освіти (забезпечення санітарно-епідемічного  стану та оновлення матеріально-технічної бази харчоблоків в навчальних закладах); робота Служби у справах дітей (розробка районної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав  дітей «Назустріч дітям» на 2020 рік); робота Державної казначейської служби України у Богуславському районі Київської області; відзначення 31-ї річниці виведення військ з республіки Афганістан; різне.

Також під час  апаратної  наради Олександр Салата проінформував  про спільну зустріч, яка відбулася 10 лютого 2020 року у Департаменті охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації. Зустріч відбулася за участю представників Міністерства охорони здоров’я, проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я», органів місцевого самоврядування, власників та керівників закладів охорони здоров’я.

Богуславщину представляли т.в.о. голови райдержадміністрації Олександр Салата,  голова Богуславської районної ради Володимир Замирайло та в.о. директора КНП БРР «Богуславська ЦРЛ» Валентин Шинкаренко.

В Україні запроваджується програма медичних гарантій, в межах якої буде визначено обсяг медичних послуг та лікарських засобів, які гарантуються населенню та оплачуються з державного бюджету.
З 1 квітня 2020 року Програма медичних гарантій запрацює у повному обсязі. Це перелік медичних послуг, які держава гарантує пацієнту безоплатно. До програми увійдуть послуги первинної, амбулаторно-поліклінічної, стаціонарної медичної допомоги, а також екстреної, паліативної допомоги та медичної реабілітації. Медичні заклади мають бути готові до контрактування з НСЗУ, щоб отримувати кошти з національного бюджету за принципом «гроші йдуть за пацієнтом».
Найважливішими питаннями, що розглядалися на зустрічі, та які необхідно буде вирішувати у найкоротші терміни, стали: реєстрація в електронній системі і подача заяви на укладення договору з НСЗУ, та як стати успішним медичним закладом у період реформ.

По завершенню апаратної наради т.в.о. голови райдержадміністрації було надано ряд доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації відповідно до  вимог чинного законодавства.

0-02-0a-0a2a410a7b427b8f413af13044adee1e05899c083880e95c26887a3021bf8941_full