afgШановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого в Україні відзначається День виведення радянських військ з Афганістану. 31 рік тому останній солдат покинув афганську землю. Цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, з глибокою шаною звертаємось до всіх синів і дочок України, яким довелося брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. Ми шануємо їх героїзм і звитягу. Ми пам’ятаємо і завжди пам’ятатиме про кожного нашого загиблого співвітчизника. Не варто забувати, що усі, хто пройшов війну в Афганістані, свято вірили, що вони, виконують державну місію, прагнули забезпечити мир і спокій на багатостраждальній афганській землі.

Історія свідчить, що тисячолітній досвід не переконав людство в абсурдності війни. Але більшість вже усвідомила, що за помилки, зроблені кимось, розплачуються своїми життями наші близькі.

Усі ви залишилися вірними присязі. Ви проявили мужність та героїзм, самопожертву заради бойових побратимів. Ви заклали ті бойові традиції, які потім, як повітря, нам були потрібні, коли треба було боронити Батьківщину. Так є і тепер, коли імперія-агресор знову намагається зламати наше життя і життя кожного громадянина-українця. Усі ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, прикладом служіння народу та державі у наші дні.

Сьогодні теж триває війна. Однак цього разу вона зовсім близько від нашого дому. На сході нашої держави гинуть молоді патріоти, які ціною власного життя дарують нам можливість жити у своїй, вільній та незалежній Україні. Воїни - інтернаціоналісти, маючи досвід бойових дій, знову відгукнулися на поклик держави і пішли добровольцями або в ряди ЗСУ, навчаючи молоде покоління військовослужбовців ратній справі.

Ми низько вклоняємося перед усіма вами – захисниками рідної країни. Дай Боже вам здоров’я. Дай Боже, щоб ви більше раділи від життя і жили якомога довше. Щастя вам, наснаги і низький уклін!

тимчасово виконуючий

обов’язки голови райдержадміністрації     Олександр САЛАТА