Вхід на сайт20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні – людей, які заплатили своїм життям за європейське майбутнє України, незалежність і свободу Батьківщини.

unnamed

Шість років тому світ схвилювали події, які забрали життя понад сотні українців. Їх жертви стали початком великої трагедії, котра вкарбувалася  кровавою сторінкою української історії.

 

Ми живемо в час Героїв,  ці Герої знаходяться серед нас. Вони захищають ідеали незалежності на сході, вони організовують допомогу нашим воякам, своєю щоденною клопіткою роботою  допомагають країні  в економічно-соціальному розвитку. Саме ці люди сьогодні творять історію Української держави.

У цей день ми просимо згадати тих, хто загинув у боротьбі за кращу Україну – Героїв Небесної Сотні та Героїв, що полягли на сході. Кожен з нас має пам’ятати, що саме завдяки їм ми не втратили державність і маємо шанс щодня ставати кращими. Їх жертва не має бути марною. Кожен з нас має змінитися: змінюючи себе, ми змінюємо Україну.

Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо Герої не вмирають!


Слава Українському народові!
Вічна слава Героям!

 

З повагою

т.в.о. голови райдержадміністрації                Олександр САЛАТА

 

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси