Вхід на сайтІнформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України від 29 березня

Визначено перелік лікарень для госпіталізації пацієнтів з COVID-19
В Україні 240 закладів були визначені для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Це – лікарні першої хвилі, які першими прийматимуть пацієнтів з коронавірусом. Список цих лікарень буде збільшуватись у разі необхідності. Побачити інформацію про лікарні та рівень їхньої оснащеності можна на новому дешборді НСЗУ.

Віктор Ляшко: МОЗ оновив стандарт надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу
«Наголошую, що специфічного лікування на коронавірусну хворобу не існує, проводиться симптоматичне лікування. В той же час в світі використовується і досліджуються різні схеми і різні препарати для лікування», – сказав заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України.

Оновлено стандарти надання медичної допомоги у випадку коронавірусної інфекції
Оновлені стандарти узгоджуються з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я та є адаптованими до потреб системи охорони здоров'я України.

МОЗ України оновив алгоритми надання допомоги хворим на COVID-19 у домашніх умовах
Відповідно до цих алгоритмів, пацієнтів з легкою формою захворювання, які не мають ризику ускладнень, а також пацієнтів, що одужують та вже не потребують цілодобового нагляду лікарів, рекомендовано лікувати амбулаторно, тобто в домашніх умовах.

Віктор Ляшко: Кількість медиків, які надають допомогу хворим на СОVID-19, буде збільшено
«На рівні обласних структурних підрозділів визначено заклади, в яких будуть надавати допомогу хворим на коронавірусну хворобу. Також розглядається питання поповнення бригад, які зможуть надавати ту чи іншу медичну допомогу, в тому числі і у відділеннях інтенсивної терапії», – повідомив заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України.

 

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси