Шановні земляки!

94726313_249475469764333_3034102985387933696_oЧорнобильська АЕС є символом наймаштабнішої техногенної катастрофи в історії людства. Трагедія, спричинена вибухом на її четвертому енергоблоці, не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров'я людей, їхній побут і соціально-економічі умови життя.
Смертельні промені радіації виявилися безсилими перед героїзмом і самовідданістю тих чоловіків і жінок, які зійшлися в нерівному бою з ядерною стихією в Чорнобилі. Їхній подвиг назавжди увійшов до літопису мужності і патріотизму українського народу.
Серед них були і жителі нашого району.
Дорогі земляки! Нехай чорнобильські дзвони озвуться в наших душах жалем, милосердям та співчуттям. Будемо пам’ятати Чорнобиль, зробимо все для того, щоб на долю людства більше не випало таких жахливих катастроф.
Низький уклін всім ліквідаторам, хто ціною власного життя і здоров'я боровся за наше з Вами майбутнє! Щиро зичу всім міцного здоров'я, миру, злагоди та достатку!

З повагою

тимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації  Олександр САЛАТА