Про розробку детального плану території для будівництва комплексу для очистки, сушіння та зберігання зернових культур за межами населеного пункту с.Закутенці Богуславського району Київської області

23 квітня 2020 р. №  101

Розглянувши клопотання  СТОВ «Добробут Плюс» від 24.03.2020 № 12 «Про розробку детального плану територій для будівництва комплексу для очистки, сушіння та зберігання зернових культур за межами населеного пункту с.Закутенці, Богуславського району, Київської області», відповідно до ст.ст. 13, 20 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст. 8, 10, 16, 19, 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст. 13 Закону України “Про основи містобудування”:

1. Райдержадміністрації виступити замовником розроблення детального плану території для будівництва комплексу для очистки, сушіння та зберігання зернових культур  за межами населеного пункту с.Закутенці, Медвинської (колишньої Побережківської) сільської ради Богуславського району, Київської області на земельній ділянці площею 0,3929 га, кадастровий номер 3220685800:01:001:0072.

ПОВНА ВЕРСІЯ