Позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

zasydannya30 квітня 2020 року  під головування т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації Олександра Салати  було проведено позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації. На порядку денному розглядалися питання:

1. Щодо вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Богуславського району,  у вихідні та святкові дні.

2. Про внесення змін до протоколу від 26 березня 2020 року № 9 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації.

За результатми засідання було прийнято відповідні рішення:

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ