Зверенення тимчасово виконуючого обо'язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександра САЛАТИ з нагоди Дня пам’яті та примирення, а також 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Зверенення тимчасово виконуючого обо'язки голови Богуславської районної державної адміністрації    Олександра САЛАТИ  з нагоди  Дня пам’яті та примирення, а також  75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
Дорогі ветерани!
Дорогі захисники Української держави!
Шановні жителі Богуславщини!
Щиро вітаю вас з Днем пам’яті та примирення та  з 75-ю річницею  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
Ці травневі дні українські сім’ї зустрічають з особливими почуттями. Минають роки, але залишається живою пам’ять про страшну трагедію, яка пройшлася по долі чи не кожної родини в Україні, в Європі, багатьох родин по всьому світу.
Мільйони українців 75 років тому своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою захищали рідну землю. Через тяжкі бої, мільйони жертв прийшла до нас перемога. Не перелічити подвигів – і бойових, і трудових здійснених під час Другої світової війни, не перелічити героїв відомих та невідомих, живих та полеглих.
Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму.
Вічна їм слава, вічна їм пам’ять!
Події тих днів не повинні згаснути в народній пам’яті. Про це нагадуватимуть меморіальні дошки, пам’ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам’ять, яку нащадки несуть у вічність у своїх серцях.
Шановні воїни-визволителі! Дорогі земляки!
У ці травневі дні бажаю Вам, Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!
Слава Україні!
Героям Слава!
З повагою
тимчасово виконуючий  обо'язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр САЛАТА
0-02-0a-da12b2743c00e017ef581769c38e283f105f86ef4c7917480ad91bd7d9ad52c5_full
Дорогі ветерани!
Дорогі захисники Української держави!
Шановні жителі Богуславщини!

Вічна їм слава, вічна їм пам’ять!
Шановні воїни-визволителі! Дорогі земляки!

Слава Україні!
Героям Слава!