Шановні жителі Богуславщини!

ofcyn-vihdn-ta-svyatkov-dn-v-travn-2016-roku-v-ukrayin-zavantazhiti-kalendar_296

Третьої суботи травня, починаючи з 2003 року,  в Україні відзначають День Європи.

Цього дня маємо чудову нагоду разом з іншими європейськими народами продемонструвати єдність в утвердженні спільних цінностей та побачити нові перспективи розвитку Об’єднаної Європи.

Знаходячись практично в центрі Європейського континенту, наша держава вже зробила рішучі кроки в напрямку вступу до європейської спільноти. Тож, попереду чимало роботи, що вимагає об’єднання зусиль, високого професіоналізму та відповідальності.

Віримо, що втілення в життя українського суспільства європейських стандартів забезпечить добробут та процвітання нашого народу.

З Днем Європи, шановна громадо!

тимчасово виконуючий  обов’язки голови

Богуславської районної державної адміністрації   Олександр САЛАТА