Засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації.

P00618-132918

18 червня 2020 року відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації, на якому були розглянуті проекти генеральних планів с.Дибинці та с.Бородані Богуславського району, розроблені ТОВ «Геонікс» м.Київ на замовлення Дибинецької сільської ради.

Членами містобудівної ради наголошено на необхідність упорядкування функціонального використання територій, з врахуванням даних Державного земельного кадастру та інвентаризації земель сільськогосподарського і лісогосподарського призначення, доопрацювати планувальну організацію територій з врахуванням їх інвестиційного розвитку, зокрема, туристичної інфраструктури, уточити розміри прибережних захисних смуг з врахуванням існуючого рельєфу місцевості відповідно до положень Водного кодексу України та відобразити на графічних матеріалах об’єкти культурної спадщини, в тому числі національного значення та їх охоронні зони.