Шановні державні службовці Богуславщини!

unnameddc

Сердечно вітаю Вас із професійним святом -Днем державної служби!

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє широкими повноваженнями та несе велику відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів Богуславського краю.

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави - відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їх відношення до влади.

З особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Від душі бажаю Вам і Вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, міцного здоров'я та задоволення від такої почесної праці.

Нехай поруч з Вами завжди будуть талановиті однодумці та колеги, вірні друзі.

т.в.о голови  районної державної адміністрації

Олександр САЛАТА