Рятувальники провели інструктаж

20200623_093006

З метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки, а також оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації та пожежі під час підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступних випробувань, 23 червня Богуславським  районним сектором було проведено інструктаж з працівниками, які будуть задіяні під час проведення ЗНО у закладах освіти м. Богуслав.

З персоналом проведено інструктажі з дотримання правил пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту, роз’яснено правила евакуації, порядок дій на випадок виникнення пожежі та правила користування первинними засобами пожежогасіння – вогнегасниками, які можуть загасити пожежу на початковій стадії її виникнення. Також присутнім нагадали правила пожежної безпеки в побуті, при виявлені ВНП та правила поведінки на воді.

Шановні громадяни! Оскільки цьогоріч зовнішнє незалежне оцінювання проходитиме в умовах адаптованого карантину, не варто забувати про необхідність дотримання протиепідемічних правил безпеки. Разом з тим, нагадуємо, що знання правил пожежної безпеки є актуальним завжди!

20200623_09284920200623_093006