Шановна молодь Богуславщини!

405159

Прийміть щирі вітання з непересічним та динамічним, емоційним та сповненим запалу святом – Днем молоді! Інакше і бути не може, адже для вас відкрита будь-яка дорога, відкритий весь світ як на долоні, будь-яка справа по плечу! Ваші дні переповнені любов’ю, оптимізмом, завзятістю, патріотизмом, людяністю, новими і новими прагненнями та мріями!

Ми пишаємося молоддю нашого району, вашими досягненнями в різних напрямках професійної діяльності, на спортивних аренах та у мистецьких заходах.  Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього, ваші енергія і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, науці, спорті та мистецтві. Ви щоденною працею будуєте майбутнє нашого району, країни, адже саме ви є незамінною опорою та фундаментом на шляху розквіту й процвітання України.

Тому з нагоди свята бажаємо усім молодим міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа і тіло. Хочу побажати вам, дорогі друзі, щастя і віри у власні сили. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

тимчасово виконуючий обов’язки головиголови  районної державної адміністрації

Олександр САЛАТА