Шановні працівники Національної поліції Богуславщини!

pol2

Прийміть вітання із професійним святом!

На Національну поліцію в значній мірі покладені великі надії суспільства, адже щоденно оберігати мир та спокій у нашій країні, захищати права та інтереси громадян від протиправних посягань, щомиті бути готовими прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду, при цьому, іноді, ризикуючи власним життям – високе покликання хоробрих і мужніх людей, які обрали професію правоохоронця.

Переконаний, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники Національної поліції з честю виконують поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в нашому районі.

У переддень  свята бажаю Вам високих професійних здобутків у благородній справі – служінні українському народу. Міцного здоров’я, родинного тепла вам та вашим близьким!

т.в.о. голови райдержадміністрації  Олександр САЛАТА