В переддень свята т.в.о. голови Богуславської РДА Олександр САЛАТА, керівництво районної ради, Богуславської та Медвинської ОТГ привітали працівників Національної поліції Богуславщини з професійний святом –Днем Національної Поліції України.

День Національної поліції України — свято України. Відзначається щорічно 4 липня згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97. Це одне з нових офіційних державних і професійних свят України. Воно з’явивлося в Національному Календарі 9-го грудня 2015-го року. У відповідному Указі Президента України № 693, в якому враховувалися роль і значення Національної поліції України у виконанні завдань з охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримці громадської безпеки і порядку, визнано, що попередній Указ Президента України від 17-го листопада 1992-го року № 567 «Про День міліції» втратив силу.

Відповідно до змісту документа, День Національної поліції України відзначався щорічно 4-го серпня включно до 2017 року. Ця дата вибрана не випадково. В цей день, в 2015-му році, Президентом України був підписаний новий Закон України «Про Національну поліцію», який раніше був затверджений у Верховній Раді України.

Згідно з Указом Президента України № 97/2018 від 4 квітня 2018 року "Про внесення зміни до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року № 693", тепер День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня.

Тож, в  переддень свята  т.в.о. голови Богуславської РДА Олександр САЛАТА, керівництво районної ради, Богуславської та Медвинської ОТГ    привітали працівників  Національної поліції Богуславщини з  професійний святом –Днем Національної Поліції України.

Керівники району відмітили, що працівники поліції завжди готові за будь-яких обставин прийти на допомогу тим, хто її потребує, відстоюють інтереси держави та суспільства від протиправних посягань, стають на захист прав і свобод громадян. Рівень довіри населення до правоохоронців є основним критерієм оцінки ефективності їх діяльності.

Керманичі району побажали правоохоронцям району витримки, невичерпної енергії, миру, родинного затишку, міцного здоров’я, плідної праці на благо народу.

За сумлінну працю,  зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, активну співпрацю з громадою та з нагоди професійного свята – Дня Національної Поліції України, очільники району відзначили  спільними Грамотами районної державної адміністрації та районної ради кращих працівників відділу.

В свою чергу начальник Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Київській  області Олександр КУЧЕР висловив вдячність керівництву району за порозуміння, плідну співпрацю та підтримку.

106981462_298746401503906_1641794492041319591_n106496984_298746441503902_2420535355405030925_n