Завдяки принциповій позиції Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури засуджено 37 річного чоловіка за вчинення крадіжки речей домашнього вжитку з будинків громадян та за незаконне зберігання наркотичних засобів.

Установлено, що 37 річного жителя Богуславського району викрито на крадіжках речей домашнього вжитку з будинків громадян та на незаконному зберіганні за місцем свого проживання наркотичних засобів.

Дії  одного обвинуваченого кваліфіковані за ч.3 ст. 185 та ч.1 ст.309 КК України.

Вироком Богуславського районного суду Київської області обвинуваченого засуджено до 3 років і 3 місяців позбавлення волі.

Прокурор Богуславського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури

старший радник юстиції                                                               А. Саламашенко