Засідання комісії

0-02-05-33652e095d1ee6928c65e4ece71cbd68b11b34ca24d2c6f4d11a55715445490d_d01dfd69

24 липня  2020 року відбулося засідання комісії Богуславської районної державної адміністрації з питань використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у 2020 році.

На порядку денному розглядалися питання:

1. Про формування потреби в субвенції на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа (далі – діти), у тому числі дітей з інвалідністю, які перебувають на черзі квартирного обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов  при виконавчих комітетах Синицької, Митаївської та Мисайлівської сільських рад (далі – квартирний облік) за напрямами.

2. Про формування та затвердження загального списку дітей, у тому числі дітей з інвалідністю, які перебувають на квартирному обліку з визначенням орієнтовної потреби в коштах, необхідних для придбання житла.

Під час засідання Любов Печора – в.о. начальника служби у справах дітей,  заступник голови комісії, ознайомила присутніх членів комісії із напрямами, на які може бути спрямована субвенція, визначеними пунктом 4 Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету  місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 515 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877» (далі – Порядок та умови), та умовами, визначеними пунктом 5 Порядку та умов. Повідомила, що на обліках в органах місцевого самоврядування перебуває 5 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які потребують поліпшення житлових умов, одна із яких дитина-сирота, один – дитина, позбавлена батьківського піклування, троє - особи із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Одна особа із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування має інвалідність довічно, що підтверджено випискою МСЕК.

Також повідомила про напрями спрямування субвенції та умови, за яких вона надається. Зазначила, що всі законні представники дітей, які перебувають на квартирному обліку та особи із числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування виявили бажання отримати виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла (далі – грошова компенсація).

Любов Печора зауважила, що одна із умов отримання субвенції – забезпечення центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі –ЦСССДМ) центром соціальних служб соціального супроводу дітей, яким призначено грошову компенсацію на придбання житла, зокрема надання допомоги у відкритті спеціального рахунка, надання соціальної послуги консультування щодо вибору житла та оформлення права власності на нього.

Любов Печора уточнила, що при обрахуванні потреби в субвенції необхідно персонально зазначати прізвища, імені, по батькові,  дати народження дитини, дати її взяття на такий облік, інвалідності (у разі встановлення) та орієнтовної потреби в коштах, необхідних для придбання житла та ознайомила присутніх з інформацією  про дітей, які перебувають на квартирному обліку

За підсумками засідання вирішили:

1. Схвалити пропозицію заступника голови комісії при формуванні потреби в субвенції на придбання житла для дітей, у тому числі дітей з інвалідністю, які перебувають на квартирному обліку за напрямами: виплата грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла та подати її на  затвердження у встановленому порядку.

2. Затвердити загальний список дітей, які перебувають на квартирному обліку з визначеною орієнтовною потребою в коштах необхідних для придбання житла, згідно додатку до протоколу та подати його на  затвердження у встановленому порядку.