Презентація нових авто пересувних відділень Укрпошти

original

5 серпня 2020 року відбулася офіційна презентації нових авто пересувних відділень Укрпошти за участю Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, Міністра інфраструктури України Владислава Криклія та генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського. Укрпошта запускає пересувні відділення ще у 6 областях: Київській, Одеській, Херсонській, Закарпатській, Черкаській та Чернівецькій. До кінця 2021 року проєкт масштабують на села та селища по всій території України.

“Зробити державні послуги ближчими до людей – наша задача. В Україні понад 13 мільйонів людей, які живуть у маленьких селах. Дуже важливо, щоб вони мали такий самий доступ до комфортних послуг, як і мешканці великих міст. Пересувні поштові відділення, проект «Дія», ЦНАПи в кожній громаді — це все частина стратегії Уряду, яка має зменшити бюрократію і збільшити довіру українців до держави. Проєкт, який реалізовує Укрпошта, дасть змогу людям у маленьких селах купляти ліки, продукти харчування чи сплачувати рахунки. Крім того, він створює нові робочі місця та підтримує національного виробника, адже дообладнання цих автомобілів відбувається на базі одного з черкаських підприємств”, − зазначив Денис Шмигаль, Прем'єр-міністр України.

Згідно з планом компанії до кінця 2020 року 630 авто обслуговуватимуть сільських мешканців Чернігівської, Київської, Одеської, Херсонської, Закарпатської, Черкаської та Чернівецької областей. Повністю проєкт буде реалізований до кінця 2021 року, коли близько 2000 пересувних відділень курсуватимуть всією Україною, а листоноші отримають нові смартфони чи планшети для покращення клієнтського сервісу та оптимізації процесів звітності.