ПРИВІТАННЯ Т.В.О. ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРА САЛАТИ З ДНЕМ ЗНАНЬ

unnamed44

Дорогі наші діти, батьки та педагоги!
Прийміть щирі вітання з Днем знань!

Перший вересневий день традиційно розпочинається святом, яке приходить в кожну родину. В освітянських закладах стартує новий навчальний рік. Школа радо зустрічає своїх учнів, які відпочили, подорослішали, загартувалися фізично і духовно.

Особливим є цей день для першокласників, які вперше переступають шкільний поріг, і для майбутніх випускників, котрі невдовзі обиратимуть свій шлях у житті.

Сучасний світ вчить нас бути гнучкими, гідно приймати виклики та з мудрістю їх долати. Сьогодні маємо інший  режим не лише освіти, а й життя. У зв’язку з поширенням  коронавірусної  інфекції  та складною   епідемічною ситиацією в Україні,  учні та  навчальні заклади мусять виконувати низку вимог. Головне наше завдання - це максимальне вжиття всіх можливих заходів, аби зберегти життя і здоров'я людей,  адже здоров’я – це найцінніший людський дар.

Я розумію, що емоції дітей в та їхніх батьків, для яких перше вересня більше ніж свято, не можна замінити «смайликами» чи постами у соцмережах. Бо саме емоції — це те, що нас об’єднує.  Але ми усі маємо призвичаїтись до нових умов життя.

Переконаний, що спільними зусиллями ми здолаємо всі негаразди  сьогодення і виведемо освіту на якісно новий  рівень, заради  успішного майбутного наших поколінь.
Зичу миру й злагоди вашим родинам, міцного здоров'я, добробуту, а також успіхів у навчанні!

З повагою та найкращими побажаннями

т.в.о. голови райдержадміністрації  Олександр САЛАТА